Zařízení domácí kanceláře

Mnoho firem v letošním roce přechází na home-office. Využijte toho, že si svůj pracovní prostor můžete vybavit zcela podle sebe. Domácí kancelář nabízí nový rozměr soukromí a další nezanedbatelnou výhodou je pohodlí. Ať už zařizujete úplně novou kancelář, nebo jste se rozhodli pro změnu, je nejlepší volbou kancelářský nábytek přímo na míru uzpůsobený Vašim potřebám. Pomůžeme vám připravit si to správné zázemí pro práci. Protože stále platí, že prostředí zásadně ovlivňuje kvalitu vykonané práce. Využijte svobody, kterou vám zázemí domova nabízí, buďte osobní – zakombinujte například své oblíbené barvy.

Stačí nám ukázat prostory, kde chcete mít své pracovní místo a sdělit jaké představy a požadavky máte. My vám díky našim letitým zkušenostem doporučíme ideální řešení prostoru a případné vylepšení. Výsledkem bude kancelářský nábytek na míru, který je promyšlený do každého detailu, vhodně řeší váš prostor, je ergonomický a především funkční.

Před tím, než odstartuje samotná výroba kancelářského nábytku na míru, vybereme společně ideální vizuální podobu, resp. si určíte barevnost a konkrétní typ materiálu včetně doplňků (úchyty, madla, kování, drátěné systémy apod.). Dle zaměření prostoru vám zpracujeme vizuální návrh, který předložíme k odsouhlasení. Je nám jasné, že kancelář je místem, kde se chcete cítit dobře.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.