Snový dětský pokoj

Připravit pro své děti jejich pokoj snů, je přáním každého rodiče. Ať už má doma malého závodníka, který si přeje postel ve tvaru závodního auta, či princeznu, která touží po posteli s nebesy. Při tvorbě dětského pokoje na míru je možné úplně všechno. Ovšem jako základní věcí je si před návrhem dětského pokoje uvědomit, že dětský pokoj je pro dítě tím, co pro nás celý byt. Ve svém pokoji si bude hrát, pracovat i spát, a proto by měl maximálně vyhovovat jeho nárokům při všech těchto činnostech. Je jen na Vás zda zvolíte nadčasový pokoj, který bude Vaše dítě využívat až do dospělosti nebo nábytek přizpůsobený přímo věku a zájmům dítěte. Při návrhu a samotné výrobě dětského nábytku vždy dbáme především na jeho bezpečnost, účelnost, ergonomii, neostré hrany nebo rohy.

Nejdůležitější částí dětského pokoje je postel. Ať už kolébka pro miminka, menší postel pro malé děti, či klasická postel pro děti větší a teenegery. Postel by měla být kvalitní, aby se dítěti zdravě vyvíjela páteř. To samé platí i pro židli a stůl, které bude potřebovat v průběhu svého života k různým aktivitám. Chcete-li pokoj provzdušnit, vyrobíme stůl s kovovými nohami nebo bude stát na moderních stolových podnožích.

V žádném dětském pokoji by neměla chybět ani prostorná a účelná šatní skříň. I v malých bytech a interiérech lze správně využít každý prostor a vytvořit z něj úložný prostor. Při výběru a aplikaci kování pečlivě dbáme na bezpečnost, proto naše výrobky vybavujeme brzdami pantů, tlumiči zásuvek, ochrannými prvky. Díky našich mnohaletým zkušenostem Vám rádi poradíme, na co si dát pozor a můžeme Vám tak do budoucna ušetřit nemalé náklady.

Dětský pokoj. Tak trochu unikátní prostor, který žije a roste společně s jeho obyvateli.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.