Proměňte svůj sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Koupelna je místo, kde se každý potřebuje cítit dobře. Když přemýšlíte o nábytku do koupelny, zaměřte se na dřevěný koupelnový nábytek. Dřevo je úžasný materiál, který dokáže doladit i mnohdy neosobní atmosféru vydlážděných a vykachlíčkovaných koupelen. Společně vytvoříme z Vaší koupelny prostor pro relaxaci. Nepovažujte koupelnový nábytek pouze za nutnost, ale za osobitou součást interiéru, který přispívá k navození správné odpočinkové atmosféry. V žádné koupelně by neměla chybět koupelnová skříňka pod jedno nebo dvě umyvadla (tzv. umyvadlová skříňka) ani vysoká skříňka, do které si budete moci uložit ručníky, toaletní a hygienické potřeby či koš na prádlo. Koupelny většinou neoplývají přebytečným místem, a proto je důležité využít stávající prostor co nejúčelněji. Skříňky lze instalovat jako závěsné nebo je doplnit o nožičky. Záleží na tom, co preferujete. Koupelnový nábytek vyrobíme na míru a dle Vašich představ. Nábytek do koupelen je specifický tím, že musí splňovat přísné nároky na odolnost proti vlhkosti a mokru, která je v těchto prostorách velmi velká. Používáme vysoce kvalitní materiály, které se vyznačují rezistencí vůči vlhkosti. Veškeré hrany jsou vyřešeny tak, aby cákající voda ani vlhkost nenarušili jednak povrchovou úpravu, tak ani samotnou strukturu materiálu.

Výhodou zakázkové výroby nábytku obecně na míru je jeho vysoká účelovost a praktičnost. Nábytek na míru je účelným řešením každého prostoru a prostory koupelen, zejména v malých panelákových bytech, bývají často vskutku „svízelné“. Sledujeme trendy v oblasti designu nábytku, designu bytového a trendy v oblasti materiálů. U nás si vyberete z široké nabídky materiálů, barev, kvalitních kování, úchytů, pojezdů a drátěných systémů je možné si také přímo u nás objednat různé další doplňky do koupelny jako jsou různé úchytky, věšáky atd. Toaletní skříňky můžeme osadit zrcadlem s příjemným a dostatečným LED osvětlením.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.