Proč si pořídit vestavěnou skříň?

Lidé, kteří žijí v menších bytech či bytech podkrovních si často lámou hlavu s tím, jak nejlépe zužitkovat nevyužitý prostor a získat tak úložný prostor. Vestavěná skříň je ideálním řešením, protože nabízí maximálně efektivní úsporu místa.

Naši zákazníci se potýkají také s tím, jak efektivně využít atypické prostory v běžných domácnostech, a to nejčastěji pod schodištěm nebo v podkroví. Proto se vestavěné skříně tvoří na míru a jsou pro tyto prostory ideální. Díky možnostem vnitřního řešení skříní lze snadno vyřešit i špatně přístupná místa například vysouvací částí skříně.

Žijeme v době, která se symbolizuje velkými a otevřenými plochami a ráda bourá příčky mezi jednotlivými prostory. Při současných cenách obytných ploch je značný zájem o menší byty, vestavěné skříně se proto nyní těší velké oblibě a stávají se aktivním prvkem interiéru.

Dnes jsou vestavěné skříně vyrobené tak abyste měli jistotu trvalé investice. Vestavěné skříně jako ostatní nábytek vyrobený na míru zhotovujeme z kvalitních materiálů. Je důležité si rozmyslet kde chcete vestavěnou skříň umístit a jaké bude vnitřní uspořádání. Ve výběru vnitřního uspořádání je mnoho možností – sklopné šatní tyče, výsuvné věšáky, drátěné programy, výsuvné police, zásuvky, speciální držáky a mnohé další. S vnitřním uspořádáním Vám rádi poradíme a poskytneme Vám naše zkušenosti,včetně kompletního LED osvětlení.

Další volbou při výběru vestavěné skříně je systém uzavírání, budete chtít klasické pantové dveře, které jsou nejběžnější či posuvné dveře. Vestavěnou skříň také můžete nechat dle současných trendů otevřenou jako šatnu.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.