Moderní pojetí šatny

Mít doma svojí vlastní šatnu je snem snad každé ženy a v moderním bydlení je walk-in šatna již téměř standardem. Samotné vnitřní vybavení šatny by mělo odpovídat především vašim potřebám. Nezapomínejte, že i ty se ale po čase mohou změnit, proto by šatna měla být variabilní. Při tvorbě návrhu šatny záleží pouze na vás, jaké máte představy a pokud ještě žádné nemáte, či si nejste jisti rozvržením šatny, rádi vám se vším poradíme. Design šaten a skříní navrhujeme vždy individuálně a je řešen tak, aby vyhovoval požadavkům a potřebám zákazníka. Obzvlášť v menších bytech nebo domech klademe důraz na praktické využití každého místa.

Každou šatnu lze dovybavit celou řadou praktických a krásných doplňků, které kromě designové funkce také pomáhají optimalizovat prostor pro uložení věcí, police, šatní tyče, závěsné programy na kalhoty, košile i kravaty ale i speciální drátěné systémy. Díky přehledně organizovanému prostoru přesně víte kde, které oblečení najdete.

Veškeré materiály, ze kterých vyrábíme naše produkty jsou kvalitní a certifikované, a to včetně osvětlení, které usazujeme do šaten. Samostatná šatna by měla být dobře osvětlená.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.