Kuchyně na míru

Kuchyně na míru je jedním z našich nejžádanějších sortimentů. Je jedním z nejdůležitějších a také nejoblíbenějších míst v celém domě. Kde trávíte čas se svou rodinou. 

Aby kuchyňská linka správně a dlouhodobě plnila svou úlohu, je potřeba, aby vyhovovala Vašim požadavkům. Proto je dobré před samotnou výrobou kuchyňské linky promyslet každý detail jako je množství úložných prostor nebo uspořádání pracovní plochy. Je vhodné mít i představu, o tom, jaký typ skříněk chcete v kuchyni mít, skříňky s klasickými dvířky, s vyklápěcími dvířky, se zásuvkami, s drátěnými výsuvnými programy. Při výrobě kuchyně na zakázku máte možnost vše ovlivnit – výšku, šířku i hloubku. S naší pomocí můžete na maximum využít i sebemenší prostor, sami se rozhodnete, kde budete mít lednici nebo myčku, jakou povrchovou úpravu budou mít skříňky nebo z jakého materiálu budou. Při vytváření 3D návrhu kuchyně dbáme na všechny požadavky zákazníka.

V neposlední řadě jsou úchytky dvířek a zásuvek, dřez, vodovodní baterie, zabudované osvětlení, integrovaný odpadkový koš a další doplňky, které tvoří Váš celkový dojem z kuchyňské linky a její praktičnost.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.