Jak na moderní obývací pokoj

Stále přemýšlíte, jak provzdušnit Váš obývací pokoj a vytvořit z něj útulný moderní interiér?
Obývací pokoj je místem určeným k setkávání celé rodiny, sledování televize i relaxace u krbu s dobrou knihou. I když dnešním trendem je spojení kuchyně, jídelny a obýváku do jednoho prostoru. My vám do tohoto prostoru vyrobíme ladící nábytek na míru v jednom stylu.
O kuchyňských linkách jste si již v našem blogu mohli v minulých článcích přečíst. Dnes se ale zaměříme více na samotnou obývací část. Dřevěný nábytek umístěný v obývacím pokoji, ať už se jedná o nejrůznější komody, obývací stěny nebo třeba vitríny, dokáže běžný pokoj povýšit na místo, kam se každý rád stále vrací. Dřevo hraje prim ve spojení s moderním designem nábytku. Takový nábytek neztrácí na svém kouzle a vlastnostech.

Vyrábíme jak skříně, skříňky, police a další komponenty pro moderní obývací stěny podle posledních trendů, tak sestavy v rustikálním stylu. Vybírat můžete samozřejmě jak rozměry, tak materiál. Například kombinace dřeva, kovu a skla dohromady dávají úchvatné možnosti. Nenechte se ve výběru nábytku do obývacího pokoje omezovat aktuální nabídkou a nutností dělat kompromisy mezi nábytkovými kousky, které by se vám líbily, a prostorovými možnostmi vašeho bytu. Vyberte si nábytek na míru. Obývací stěna je dominantou celého pokoje, a proto je důležité se rozhodnout dle vašich potřeb a velikosti bytu, jestli se rozhodnete pro stěnu se značným množstvím úložných prostor nebo naopak vzdušnou, dekorativní, doplněnou o prosklené části sestavy. Ve finální podobě vašeho obývacího pokoje Vás limituje jen vaše vlastní představivost.

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.