Domov plný knih

I láska ke knížkám má svoje mouchy, hlavně v oblasti skladování. Ale nemějte žádný strach, dokonalá knihovna na míru tyto starosti vyřeší. A z knížek už se budete jenom radovat. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné knihovny přesně dle Vašich požadavků. Jako první je důležité, jaké místo ve Vašem domově pro knihovnu zvolíte, knihovna se dá umístit snad do každé místnosti, její tvar, výška a materiál musí však korespondovat s prostorem.

Navrhneme Vám malou nenápadnou knihovničku ale i dominantu celého pokoje, dle Vašich požadavků. Základní rozměr knihovny byl měl odpovídat množství knih, které chcete do knihovny umístit. Sami nejlépe víte, kolik knížek u Vás doma čeká na uskladnění, jen přitom nezapomeňte, že knížky budou zřejmě do Vaší domácnosti nadále přibývat. U návrhu knihovny nemyslíme pouze na základní rozměry knihovny ale i na různorodé formáty knih. Cílem každé knihovny na míru je vytvořit v místnosti pocit pohodlí ale také praktický úložný prostor. S knihovnou na míru můžete využít bezezbytku všechen prostor, který máte k dispozici. Pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu a s volbou jeho povrchové úpravy, dispozičním řešením a designem knihovny. Knihovny vyrábíme také s kovanými prvky a úchyty, různými druhy dvířek a dveří, osvětlením, šuplíky a dalším vybavením, které Vám dokáže usnadnit skladování Vašich knih.  

Kontakty

Adresa:
Truhlářství Martin Číž
Pražská 45
267 11 Vráž

Spojení:
    Telefon: +420 721 209 047
    E-mail: info@truhlarstviciz.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Martin Číž
Adresa: Pod Hájem 317, 267 11 Vráž
IČO: 43124542

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.